Specjalista ds. sprzedaży szkoleń

  • Kielce, świętokrzyskie

Trener, Szkoleniowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
  • Inne wymagania:
    Silne zorientowanie na realizację założonych celów, determinacja,Doświadczenie w zakresie sprzedaży,Mile widziane doświadczenie w organizacji szkoleń / imprez / eventówUmiejętność planowania oraz wyznaczania priorytetów,Łatwe nawiązywanie kontaktów i budowanie długotrwałych relacji B2C oraz B2B,Zainteresowanie marketingiem, w tym również mediami społecznościowymi,Mile widziana znajomość możliwości dofinansowań szkoleń, Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności.
    Zakres działań:
    Planowanie i realizacja szkoleń oraz kursów,Realizacja ustalonych planów sprzedaży szkoleń,Wprowadzania nowych szkoleń do oferty,Przygotowywanie ofert w ramach zamówień publicznych,Wsparcie klientów Pro Civitas w zakresie pozyskiwania dofinansowań szkoleń,Promocja usług szkoleniowych,Ścisła współpraca z działem marketingu w zakresie planowania działań reklamowych,Przygotowywanie cyklicznych raportów dla Zarządu.
    Co od nas otrzymasz?
    Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,umowę o pracę, stałe wynagrodzenie plus premie za realizację celów finansowych,prawdziwy wpływ na działalność firmy oraz poziom swojego wynagrodzenia,wdrożenie i wsparcie nie zostawimy Cię na pierwszej linii frontu bez przygotowania,wsparcie niezwykle zgranego zespołu, z którym będziesz mógł przeprowadzać częste burze mózgów.
    Masz się czym pochwalić? Pokaż nam swoje doświadczenie w CV, a siebie w Liście Motywacyjnym.
    Klauzula poufności
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Centrum Edukacji PRO CIVITAS w Kielcach na potrzeby prowadzenia aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: do uzgodneinia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)