New business development manager

  • Kielce, świętokrzyskie

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
  • Inne wymagania: Nasze wymagania:
    Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu rozwojem usług,Doskonałe zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,Wysokie umiejętność zarządzania projektem,Proaktywna postawa i ciągłe poszukiwanie dróg rozwoju oraz sprzedaży,Odpowiedzialność i terminowość w realizacji zadań.
    Mile widziane:
    Znajomość branży edukacyjnej,Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą.
    Twój zakres obowiązków:
    Ciągła analiza potencjału naboru słuchaczy szkół na rynku lokalnym,Odpowiedzialność za kluczowy wskaźnik rentowności oddziału tj. realizacja planów ilościowych naboru na kierunki i szkolenia w Pro Civitas,Analiza rynku, identyfikacja nowych możliwości biznesowych i opracowanie strategii rozwoju sprzedaży,Wsparcie działu marketingu w opracowywaniu działań promocyjnych,Koordynowanie działań promocyjnych w oddziale, Odpowiedzialność za profesjonalną obsługę Klientów, zgodną z polityką budowania relacji przez Pro Civitas,Koordynacja działań podległych pracowników, wspieranie ich codziennej pracy,Współpraca z zespołem rozwoju i rejestracji szkół oraz działem szkoleń,Kontrola dokumentacji,Ścisła współpraca z Zarządem Spółki.

    Umowę o pracę lub B2B, Ty decydujesz.Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od realizacji celów,Dużo miejsca na realizację własnych pomysłów,Świetną atmosferę opartą na zaufaniu, wspieraniu się i dzieleniu się wiedzą oraz doświadczeniem,Możliwość rozwoju i awansu.
    Masz się czym pochwalić? Pokaż nam swoje doświadczenie w CV, a siebie w Liście Motywacyjnym.
    Pro Civitas to lider edukacji w województwie świętokrzyskim. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne kierunki w szkołach policealnych, kursy oraz szkolenia online.
    Obecnie do naszego zespołu w Kielcach poszukujemy doświadczonego New Business Development Managera.
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za identyfikację i rozwijanie nowych możliwości biznesowych, zarządzanie projektami oraz budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.
    Klauzula poufności
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Centrum Edukacji PRO CIVITAS w Kielcach na potrzeby prowadzenia aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)