Specjalista systemów erp

  • Kielce, świętokrzyskie

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Inne wymagania: Zakres czynności; administracja oraz optymalizacja systemu ERP Enova365 w obszarach: handel, finanse, kadry
    Bieżące wsparcie dla użytkowników systemu ERP w ramach organizacji,
    Optymalizacja integracji między systemami ERP a MES,WMS
    Rozwój systemu ERP wraz z potrzebami firmy.
    ;Posiadanie wyższego wykształcenia- informatyczne bądź pokrewne. Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    Znajomość języka T-SQL oraz baz danych MS SQL, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania. Znajomość języka angielskiego minimum A2.
    Mile widziana ;Znajomość systemów takich jak IFS, SAP, D365
    Pracodawca oferuje; pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umowa o pracę na pełny etat, szkolenie wdrożeniowe na stanowisku pracy
    pakiet medyczny i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)