Mobile video & photo content creator

  • Kielce, świętokrzyskie

Filmowiec, Reżyser

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: Twórcy Contentu!
    Szukamy Was w Kielcach!
    Dołącz do nas jako Content Creator!
    Twórz niesamowite Reels, TikToki i Stories, które będą rozpalały internet!
    Co będziesz robić:
    Kreować super content na nasze social media.Wymyślać i realizować kreatywne pomysły.Śledzić najnowsze trendy i je wdrażać.Współpracować z naszym doświadczonym marketingowym teamem.
    Co oferujemy:
    Elastyczną współpracę w oparciu o umowę zlecenie ustalamy ilość materiału w miesiącu, a Ty działasz kiedy chcesz.Pracę pełną kreatywności i nowych wyzwań.Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów.Konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju pod okiem menedżera z ponad 15-letnim doświadczeniem,możliwość awansu w teamie marketingowym.
    Szukamy:
    Kreatywności i świetnego czucia trendów.Doświadczenia w tworzeniu contentu na Reels, TikTok, Stories (Capcut, VN, Canva etc).Znajomości tego, co jest hot w świecie mediów społecznościowych.Otwartości i łatwości w komunikacji.Pasji do social media marketingu.
    Gotowy/a na nową przygodę? Wyślij swoje CV i portfolio (jeśli posiadasz)
    Dodaj w tytule Content Creator Kielce.
    Klauzula poufności
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Centrum Edukacji PRO CIVITAS w Kielcach na potrzeby prowadzenia aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 30 do 50 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)