Pracownik serwisu elektroniki, wsparcie techniczne produktu

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Elektronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: uprawnienia elektryczne do 1 kv,prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: wykształcenie: zawodowe, średnie lub wyższe; staż pracy: ogółem: 3 lata, w zawodzie 1rok; uprawnienia SEP do 1kV, dobra znajomość podstaw elektroniki, energoelektroniki, miernictwa elektrycznego i elektronicznego; umiejętność diagnozowania i serwisowania urządzeń elektronicznych; praktyczna umiejętność obsługi elementów automatyki występujących w przemyśle; praktyczne umiejętności pracy z lutownicą i odsysaczem;
    umiejętność odtworzenia schematu na podstawie PCB oraz dalszej analizy; umiejętność analizy pracy układu elektronicznego bez dokumentacji; znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zapoznanie się z dokumentacją techniczną.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 08:00-16:00.
    pierwsza umowa na okres próbny 2 miesiące, później umowa na czas określony na 9 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony. Sporadyczne wyjazdy delegacyjne.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)