TECHNOLOG ŻYWNOŚCI

Zakład Masarski Danko
  • Gąbin, mazowieckie pow. płocki

Inny

Umowa o pracę

Zakład Masarski Danko w Gąbinie oferuje pracę:

Zakres obowiązków:
- planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy działów produkcyjnych
- raportowanie produkcji
- monitorowanie działów związanych z kontrolą jakości w procesie produkcyjnym
- prowadzenie dokumentacji HACCP

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe połączone z doświadczeniem w przemyśle mięsnym
- umiejętność analitycznego myślenia
- odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja
- znajomość procesów technologicznych w branży mięsnej
- znajomość zasad HACCP, GHP, GMP
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lug gotowość do jej wyrobienia

OFERUJEMY:
- zatrudnienie oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- szansa rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach tematycznych
CV proszę przesyła na niżej podany adres:
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)