Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024

Samodzielna/-y księgowa/-y

HR Partner
  • Poznań, wielkopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

W związku z rozwojem firmy naszego klienta poszukuję doświadczonej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Samodzielnej/-go Księgowej/-go. Praca w wewnętrznym dziale finansowym.

Lokalizacja: Poznań, Rataje

Obowiązki w Obszarze Księgowości:
- Sporządzanie deklaracji JPK, GUS, NBP, CIT i PIT
- Tworzenie bilansu, rachunku zysków i strat
- Rozliczanie środków trwałych
- Weryfikacja i kontrolowanie poprawności księgowań wykonanych przez zespół
- Współpraca z biegłym rewidentem
- Przygotowywanie dokumentacji do zamknięcia miesiąca
- Przygotowywanie dokumentacji do zamknięcia roku

Obowiązki w Obszarze Kadr i Płac:
- Samodzielne sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, rozliczanie umów cywilnoprawnych, rozliczanie czasu pracy pracowników
- Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
- Śledzenie zmian w przepisach prawa
- Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych
- Monitorowanie poprawności naliczeń wynagrodzeń oraz rozliczeń z ZUS i US
- Obsługa bieżących spraw pracowniczych

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata
- Znajomość przepisów księgowych i kadrowo-płacowych
- Znajomość programu OPTIMA
- Dokładność, rzetelność i samodzielność w działaniu
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
- Mile widziana znajomość języka angielskiego

Frima oferuje:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
- Wynagrodzenie do 12 500 zł brutto (uzależnione od doświadczenia kandydata)
- Pakiet benefitów tj. Multisport i Medicover (finansowane w połowie przez firmę)