Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024

Księgowa/-y

HR Partner
  • Poznań, wielkopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Firma naszego klienta specjalizuje się w produkcji komponentów wykorzystywanych w branży meblarskiej. Poszukuję doświadczonej osoby na stanowisko Księgowej/-go. Zespół księgowy składa się z 3 osób.

Lokalizacja firmy: Szamotuły

Obowiązki:
- prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi
- praca na programie Exact ERP
- koordynowanie działań związanych z zamknięciem miesiąca, roku we współpracy z Główną księgową
- prowadzenie ewidencji środków trwałych
- przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT), JPK i innych
- współpraca z ZUS oraz Urzędami Skarbowymi
- tworzenie bilansów, sprawozdań finansowych, RZiS i raportów okresowych
- realizacja innych obowiązków związanych z księgowością i finansami na potrzeby firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: księgowość, finanse, ekonomia lub pokrewne)
- min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
- umiejętność analitycznego myślenia i precyzji w wykonywaniu obowiązków
- komunikatywność i zdolność do pracy w zespole
- dokładność, skrupulatność i sumienność w wykonywanych zadaniach

Firma oferuje:
- wynagrodzenie do 6000 zł brutto, uzależnione od doświadczenia i umiejętności kandydata
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość brania udziału w rozwoju firmy we współpracy z Główną księgową
- przyjazne środowisko pracy