Pracownik ochrony KPOF Katowice centrum

TOP
  • Katowice, śląskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Opis stanowiska pracy

Agencja Ochrony TOP poszukuje kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej do ochrony obiektu użyteczności publicznej w Katowicach (centrum)

Opis stanowiska:

Zadaniem pracownika będzie ochrona fizyczna obiektu,

Zatrudnienie na pełny etat

Opcje służby 24/24, 24/11, 24/6

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku

gotowość podjęcia pracy od zaraz

Dodatkowo wymagane:

wpis KPOF (dawniej licencja)

OFERUJEMY:

• możliwość pracy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności,

• umowę o pracę,

• wypłata zawsze na czas, raz w miesiącu!

• odprowadzanie na bieżąco, w pełnej wysokości, wszystkich wymaganych składek. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt tel. 7-8-5-1-0-5-1-0-6 rekrutacja(at)top360.pl