Pracownik budowlany - praca od zaraz

Kadry Serwis Sp.zo.o.
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Opis stanowiska

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Pracownik budowlany - Operator koparki i koparko-ładowarki
Zakres obowiązków:

obsługa koparko-ładowarki
sprawdzanie stanu technicznego pojazdu
współpraca z innymi pracownikami
przestrzeganie zasad BHP
odpowiedzialność za powierzony sprzęt
proste prace fizyczne

Wymagania stanowiska

uprawnienia do obsługi koparki i koparko-ładowarki
dyspozycyjność
motywacja do pracy, zaangażowanie oraz chęci
umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane:

uprawnienia kat. C na samochody ciężarowe
prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Stabilność zatrudnienia
Praca od poniedziałku do piątku
Praca w godzinach 6-16
Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające doświadczenie oraz umiejętności

Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania aplikacji
W razie pytań zapraszam do kontaktu 531 641 084
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)