Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE A-T SPÓŁKA AKCYJNA

Młodszy Specjalista/ka ds. e-commerce

  • Krotoszyn, wielkopolskie pow. krotoszyński

Specjalista ds. e-commerce

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

A-T to firma o uregulowanej pozycji na rynku polskim, z 23-letnim doświadczeniem w handlu detalicznym i hurtowym, posiadająca sieć kilkudziesięciu sklepów elektryczno-oświetleniowych na terenie całej Polski. Jest to największa sieć sprzedaży artykułów oświetleniowych w Polsce. Firma intensywnie się rozwija i posiada stabilną pozycję na rynku.

A-T to również rzetelny pracodawca, zatrudniający młody i dynamiczny zespół ludzi rozwijających firmę w nowoczesnych i obecnie funkcjonujących standardach biznesowych. Obecnie w organizacji pracuje ponad 800 osób zatrudnionych na umowę o pracę. A-T to możliwość stałego rozwoju dla pracowników, którzy są doceniani za kreatywność i rzetelność.

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. z siedzibą w Krotoszynie istnieje od roku 1990. Zajmujemy się sprzedażą artykułów elektrycznych i oświetleniowych oraz chemicznych, farmaceutycznych i spożywczych. Nasza Spółka prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie całej Polski. Posiadamy 44 sklepy elektryczno-oświetleniowe, 27 hurtowni elektrycznych, ekskluzywny salon oświetleniowy „Fabryka Światła”, 2 sklepy wyprzedażowe, hurtownię farmaceutyczną, magazyny wysokiego składowania oraz 6 biur handlowych, a łącznie zatrudniamy ponad 500 pracowników.

W celu wzmocnienia naszego Zespołu poszukujemy do naszego Działu Marketingu w Centrali (Krotoszyn) osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. e-Commerce

Miejsce pracy: Krotoszyn

Nr ref.: SEC/03-2024/Krotoszyn

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie unikalnych opisów produktów wspierające działania SEO
  • pozyskiwanie i zmiana zdjęć produktowych ( współpraca z producentami)
  • fotografowanie produktów i obróbka zdjęć
  • tworzenie dodatkowych wizualizacji produktowych na potrzeby rozbudowania karty produktowej
  • opracowywanie atrybutów i wariantów produktowych (np. odcienie lub pojemności tak aby klient na karcie produktowej bez konieczności wyszukiwania mógł dodać rożne produkty)
  • tworzenie i dodawania tagó-w produktowych wspierających wyszukiwanie produktów dla Google oraz Bing
  • tworzenie nowych filtrów wyszukiwania na ofercie sklepu zwiększające konwersję i szybsze dotarcie do produktów przez klienta
  • tworzenie i zarządzanie kategoriami i podkategoriami w sklepie
  • obsługa klienta (telefon, mail, czat)
  • wyjaśnianie odbiorów, reklamacji z dostawcami kurierskimi
  • wyjaśnianie dokumentów magazynowych – brakujących dokumentów, niepoprawnych dokumentów
  • współpraca z magazynem, w tym wyjaśnianie reklamacji i zwrotów.

Wymagania

  • podstawowa znajomość programu graficznego Canva w tym umiejętność obróbki zdjęć
  • umiejętność wykonywania zdjęć
  • poprawne posługiwanie się językiem polskim
  • komunikatywność
  • kreatywność i dynamika w działaniu
  • zmysł estetyczny
  • orientacja na cel
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość pakietu Office.

Będzie mile widziane, jeśli będziesz potrafił/ła potrafiła:

  • doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • podstawową znajomością tematyki SEO
  • umiejętnością promocji produktów na sklepie
  • znajomością tematów związanych z analityką skuteczności działań sklepu internetowego
  • umiejętnością skutecznego analizowania i opisywania cech produktów.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • realny rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności oraz awansów wewnętrznych

  • przyjazną atmosferę pracy w bardzo dobrych warunkach biurowych

  • elastyczne godziny pracy

  • wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie grupowe.

  • strefę relaksu i fitness na pokładzie firmy:).

  • Administratorem danych osobowych jest PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE A-T SPÓŁKA AKCYJNA 63-700 Krotoszyn ul. Rawicka 54, NIP: 6211685676. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE A-T SPÓŁKA AKCYJNA 63-700 Krotoszyn ul. Rawicka 54, NIP: 6211685676 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.