Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE A-T SPÓŁKA AKCYJNA

Doradca Klienta w Sklepie-Hurtowni Elektryczno-Oświetleniowej

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie pow. kołobrzeski

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

A-T to firma o uregulowanej pozycji na rynku polskim, z 23-letnim doświadczeniem w handlu detalicznym i hurtowym, posiadająca sieć kilkudziesięciu sklepów elektryczno-oświetleniowych na terenie całej Polski. Jest to największa sieć sprzedaży artykułów oświetleniowych w Polsce. Firma intensywnie się rozwija i posiada stabilną pozycję na rynku.

A-T to również rzetelny pracodawca, zatrudniający młody i dynamiczny zespół ludzi rozwijających firmę w nowoczesnych i obecnie funkcjonujących standardach biznesowych. Obecnie w organizacji pracuje ponad 800 osób zatrudnionych na umowę o pracę. A-T to możliwość stałego rozwoju dla pracowników, którzy są doceniani za kreatywność i rzetelność.

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. z siedzibą w Krotoszynie istnieje od roku 1990. Zajmujemy się sprzedażą artykułów elektrycznych i oświetleniowych oraz chemicznych, farmaceutycznych i spożywczych. Nasza Spółka prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie całej Polski. Posiadamy 44 sklepy elektryczno-oświetleniowe, 27 hurtowni elektrycznych, ekskluzywny salon oświetleniowy „Fabryka Światła”, 2 sklepy wyprzedażowe, hurtownię farmaceutyczną, magazyny wysokiego składowania oraz 6 biur handlowych, a łącznie zatrudniamy ponad 500 pracowników.

W celu wzmocnienia naszego Zespołu poszukujemy do naszego Oddziału / Hurtowni-Sklepu Elektryczno-Oświetleniowego w Kołobrzegu osoby na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Kołobrzeg

Nr ref.: DK/03-2024/Kołobrzeg

Zakres obowiązków

  • sukcesywne rozwijanie portfela Klientów naszej placówki w Kołobrzegu,

  • obsługa Klientów zgodnie z najwyższymi standardami Spółki,

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez kontakt telefoniczny, osobisty i mailowy,

  • identyfikowanie potrzeb Klientów, przygotowywanie ofert i wysyłanie ich do Klientów,
  • rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji,

  • dbanie o ekspozycję towaru,
  • ścisła współpraca z Zespołem placówki,

  • dbanie o wizerunek Firmy.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie zawodowe w handlu,

  • mile widziana znajomość branży elektrycznej i konkurencji,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • pozytywne nastawienie,

  • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • zorientowanie na cel i wysoka motywacja do pracy,

  • nienaganna prezencja,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra znajomość pakietu Office (w tym Excel),

  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • warunki płacowe w konfiguracji podstawa + premia,

  • stabilne miejsce pracy w rozwijającej się polskiej firmie z 30-letnią historią działalności,

  • jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju,

  • potrzebne narzędzia do pracy (samochód, tablet, telefon),

  • dofinansowanie do karty sportowej,

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

  • Administratorem danych osobowych jest PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE A-T SPÓŁKA AKCYJNA 63-700 Krotoszyn ul. Rawicka 54, NIP: 6211685676. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE A-T SPÓŁKA AKCYJNA 63-700 Krotoszyn ul. Rawicka 54, NIP: 6211685676 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.