Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Specjalista / Specjalistka ds. kalibracji

  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Kalibracja laserowych analizatorów gazowych w oparciu o przygotowane próbki i wybrane metody
  • Odpowiedzialność za proces kalibracji analizatorów, sporządzanie protokołów kalibracji i wystawianie certyfikatów kalibracyjnych
  • Interpretacja wyników przeprowadzonych pomiarów
  • Kontrola aparatury analitycznej
  • Przestrzeganie zasad Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku technika lub specjalisty ds. kalibracji
  • Precyzja, sumienność oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość obsługi MS Office
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Długoterminową i stabilną pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zespole doświadczonych inżynierów, w kreatywnym środowisku i w przyjaznej atmosferze
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Pracę w firmie o strukturze opartej na partnerstwie i współpracy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej i udział w szkoleniach
  • Pracę na jedną zmianę
  • Uczestnictwo w PPK
  • Benefity pozapłacowe po okresie próbnym
  • Miejsce pracy Poznań
  • Bezpłatny parking

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Airoptic Sp. z o.o. 61-612 Poznań Rubież 46B, NIP: 7811858683 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.