Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
  • Chełm, lubelskie pow. Chełm

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalizujemy się w prowadzeniu inwestycji w pełnym zakresie, zachowując najwyższe standardy europejskie dbając przy tym o środowisko.Dbamy o rzetelny kontakt z klientami, cechuje nas transparentność i niezawodność.Zapewniamy realizację inwestycji zgodnie z wszystkimi normami i przepisami, aby sprostać warunkom jakie stawiane są w dzisiejszych czasach pod względem technologii.Praca w polskiej firmie TEKTRUM (Nie w agencji pracy). Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku europejskim.

Elektromonter/Elektryk

Obowiązki

  • Montaż linii przemysłowych, maszyn, korytek kablowych, kanałów kablowych z tworzywa sztucznego lub metalu, skrzynek rozdzielczych, lamp, przełączników itp.,
  • Przeciąganie kabli i przewodów
  • Ogólne prace instalacyjne i montażowe
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych dla istniejących i nowych zespołów w zakresie infrastruktury przemysłowej

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub uprawnienia SEP, (TEKTRUM umożliwia zdobycie wymaganych uprawnień)
  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok w zawodzie Elektryka / Elektromontera / Pomocnika Elektryka (Świadectwo szkolne, SEP E lub D)
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność czytania planów i rysunków technicznych (Mile widziane)
  • Dyspozycyjność do pracy na terenie całych Niemiec
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Polską Umowę o Pracę – umowa zawierana bezpośrednio z Nami w języku polskim. Obowiązuje polski Kodeks Pracy
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy – cały koszt pokrywa firma
  • Dojazdy zapewnia firma TEKTRUM
  • Dodatkowo płatne nocki i święta
  • Klarowne i legalne warunki zatrudnienia
  • Wypłata wypłacana w terminie
  • Odzież robocza oraz narzędzia
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Ciągłość wypłaty wynagrodzenia w razie choroby
  • Średni czas pracy w mc. 200h
  • Ciągłość zleceń
  • Zjazdy do Polski co 4 lub 6 tygodni – do jednego tygodnia wolne
  • Samochód służbowy na dojazdy z lokalizacji mieszkania w Niemczech do miejsca pracy.
  • Premia za polecenie kogoś do pracy (po podpisaniu umowy z tą osobą)

  • Więcej informacji o nas na