Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024
SQD Alliance Sp. z o.o.

Pracownik ds. organizacji szkoleń HSE

  • Pszczyna, śląskie pow. pszczyński

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

SQD Alliance Sp. z o.o. jest partnerem świadczącym innowacyjne i kompleksowe usługi wysokiej jakości dla klientów wszystkich branż, niezależnie od liczby zatrudnianych przez nich pracowników. Celem firmy jest poprawa warunków pracy i bezpieczeństwa oraz dbałość o środowisko naturalne.

SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) dostarcza usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, rozwiązań informatycznych, wsparcia produkcyjnego oraz jakości dla wielu branż, w tym m.in. produkcyjnej, motoryzacyjnej, spożywczej, budowalnej, energetycznej oraz usługowej. SQD Alliance cieszy się zaufaniem ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób każdego roku to kilkanaście tysięcy.Do chwili obecnej zespół SQD Alliance rozwinął się do liczby blisko 150 wyspecjalizowanych pracowników. W relacjach z nimi stawiamy przede wszystkim na współpracę i dialog. Uważamy, że dbając o rozwój pracowników i wzajemny szacunek, inwestujemy w rozwój firmy oraz przyjazną atmosferę, budując tym samym silny, zmotywowany zespół o wysokich kompetencjach zawodowych.

nr ref. POS/02/Pszczyna

Obowiązki

  • organizacja i obsługa administracyjna szkoleń z tematyki bezpieczeństwa pracy,
  • współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego,
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych,
  • obsługa wewnętrznej platformy szkoleniowej,
  • diagnozowanie potrzeb szkoleniowych i rekomendowanie obszarów do rozwoju,
  • obsługa i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem,
  • współpraca z trenerami i zarządzanie grafikami czasu trenerów,

Wymagania

  • zdolności organizacyjne i dbałość o szczegóły,
  • umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • prawo jazdy kat. B,
  • preferowane wykształcenie wyższe (kierunki techniczne),

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych SQDA,
  • wsparcie innowacyjności i samodzielności,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • doskonalenie języka angielskiego,

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SQD ALLIANCE SP Z O O 43-200 Pszczyna ul. Batorego 19, NIP: 6381701670 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.