Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Firma pilnie zatrudni pracowników do sprzątania, Nowy Dwór Mazowiecki

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie pow. nowodworski

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy Koloryt Plus, rodzinna firma z Łomianek, która od 2004 roku z pasją i zaangażowaniem tworzy swoją historię w branży nieruchomości. Nasze korzenie sięgają współpracy z firmą Koloryt z Wrocławia, kierowaną przez rodzinę Chudyków od 1992 roku. To właśnie rodzinne wartości, wspólne cele oraz przekazywana z pokolenia na pokolenie wiedza i doświadczenie stanowią fundament naszej działalności. Nasza oferta to nie tylko usługi w sektorze nieruchomości, ale także innowacyjne rozwiązania technologiczne, które wprowadzamy dzięki współpracy z wiodącymi dostawcami i partnerami. Z dumą współpracujemy z takimi markami jak BEKA, BUZIL, COMAC, DELFIN, DIVERSEY, ECOLAB, FAIRPLAY, FIMAP, HAKO, MERIDA, PSH, TASKI, VERMOP, VOIGT, co pozwala nam na ciągły rozwój i podnoszenie jakości naszych usług. Jesteśmy firmą, która ceni sobie innowacje i jakość, dlatego zawsze stawiamy na najnowsze technologie, które pozwalają nam wyznaczać nowe standardy na rynku. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także zdolność do szybkiego adaptowania się do zmieniających się potrzeb rynku i naszych klientów. Jako firma rodzinna, zrozumienie i bliskie relacje z klientami są dla nas kluczowe. Wierzymy, że to właśnie zaufanie i osobiste podejście do każdego projektu pozwala nam budować trwałe i satysfakcjonujące partnerstwa. Nasz sukces na polskim rynku to efekt wspólnej pracy, zaangażowania i nieustannego dążenia do doskonałości. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów i partnerów Koloryt Plus. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które nie tylko są funkcjonalne i estetyczne, ale także w pełni odpowiadają współczesnym wymaganiom i trendom.

Firma z branży utrzymania czystości zatrudni osoby do sprzątania terenu zewnętrznego. Praca także przy odśnieżaniu ręcznym i maszynowym.Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki i Nowy Modlin.Osoby zainteresowane proszone są o kontakt tel. pod nr. 510-061-557 lub 500-115-803.

Obowiązki

Doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Koloryt Plus Sp. z o.o. 05-092 Łomianki ul. Staszica 11, NIP: 1181758852 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.