Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

ONLINE MARKETING HELP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Interesujesz się marketingiem internetowym ale nie miałeś jeszcze okazji pracować w tej branży? Nie szkodzi! Jesteśmy otwarci na młodych, pełnych zapału ludzi.

Nie musisz mieć wykształcenia branżowego ani wcześniejszego doświadczenia w pracy - pokaż nam, że jesteś inteligentnym, zdolnym, otwartym na rozwój człowiekiem a my pokażemy Ci jak stać się Specjalistą!

Stażysta/Praktykant Online Marketing

Zakres obowiązków:

  • pomoc w obsłudze prowadzonych kampanii marketingowych
  • tworzenie reklam Facebook Ads, Google Ads
  • wsparcie w działaniach marketingowych

Wymagania:

  • Zainteresowanie tematyką marketingu internetowego
  • Umiejętność obsługi Social Media / Excel / PowerPoint / Word
  • Samodzielność i otwartość na konstruktywną krytykę

Oferujemy:

  • Bezpłatny staż/praktyki
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży marketingu internetowego
  • Wygodne miejsce pracy z podnoszonym biurkiem
  • Możliwość zatrudnienia po stażu

Jesteśmy startupem, dla którego każdy członek zespołu pełni kluczową rolę, a nie jest tylko trybikiem maszyny. Zmieniamy branżę marketingu internetowego - budujemy innowacyjne narzędzia marketingowe do tworzenia mierzalnych i optymalizowanych na podstawie danych kampanii reklamowych.
Naszą wizją jest stworzenie globalnie rozpoznawalnej marki adsfox znanej ze swojej innowacyjności i skuteczności.
Naszą misją jest pomaganie małym i średnim firmom generować większe zyski dzięki innowacji i automatyzacji.
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: adsfox.pl