Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024
  • Kraków, małopolskie

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

ONLINE MARKETING HELP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Full-Stack Developer (PHP + React)

Twój zakres obowiązków

Jako programista w naszej firmie, będziesz miał/a okazję pracować nad rozwojem całkiem nowej aplikacji webowej. Codzienne obowiązki będą zawierać tworzenie nowych funkcjonalności, pisanie testów i poprawę jakości istniejącego kodu.

Będziesz kluczowym członkiem naszego zespołu, dzięki czemu będziesz miał dużą swobodę w wybieraniu rozwiązań problemów technicznych oraz poznasz każdy aspekt rozwijania produktu – od CI, poprzez architekturę, aż po design.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 4-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych, w tym przynajmniej 2-letnie doświadczenie komercyjne z React i Laravel.
  • Dobra znajomość JavaScript i TypeScript.
  • Dobra znajomość nowoczesnego PHP (8+).

To oferujemy

  • Umowę zlecenie 12 000 ‐ 20 000 zł brutto/mies.
  • Kontrakt B2B 12 000 ‐ 20 000 zł netto (+ VAT)/mies.
  • Wygodne miejsce pracy z podnoszonym biurkiem, pracę zdalną lub hybrydową

  • Lubisz pracować nad wewnętrznym oprogramowaniem
  • Chcesz mieć kluczowy wpływ na rozwój projektu