KADROWA SPECJLISTA ds. KADR

Biuro Rachunkowe REWIDENT Daniel Tomczyk
  • Kraków, małopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Biuro Rachunkowe z kilkunastoletnim stażem zatrudni KADROWĄ/ SPECJALISTĘ ds. KADR
Zakres obowiązków:
• wyliczanie wysokości składek do ZUS
• naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rachunków do umów,
• prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz akt osobowych,
• sporządzanie ogółu dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia pracowników, w tym obcokrajowców,
• przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4R oraz PIT-8AR,
• mailowe informowanie Klientów biura o wysokości składek ZUS

Wymagania

• konieczna znajomość programu Comarch Optima Kadry i Płace
• konieczna znajomość programu Płatnik
• mile widziana znajomość programu Mała Księgowość RP
• wykształcenie średnie
• co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym
• dobra znajomość aktualnych regulacji prawnych i podatkowych w obrębie zagadnień kadrowo-płacowych, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, PDOF oraz Kodeksu Pracy
• skrupulatność, samodzielność, podzielność uwagi oraz dobra organizacja pracy
• dobra znajomość obsługi komputera ( pakiet MS Office, poczta e-mail itp.)
• osoba niepaląca

Oferujemy

• umowę o pracę na czas nieokreślony,
• elastyczne godziny pracy,
• miłą atmosferę pracy w zespole.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy zamieszczony na stronie internetowej biura.
Siedziba biura: ul. Agatowa 23/U4, 30-798 Kraków.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)