Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024

Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Sierpcu
  • Sierpc, mazowieckie pow. sierpecki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

-zadania wykonywane w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sierpcu, poza siedzibą urzędu ( teren powiatu sierpeckiego) od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30,

-wyjazdy slużbowe,

- praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urzadzeń biurowych (praca przy monitorze komputerowym powyżej 4 godzin dziennie),

-kontakt z klientami zewnetrznymi,

  • Realizuje zadania zwiazane z nadzorowaniem podległych podmiotów w celu zachowania warunków weterynaryjnych przy produkcji środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego w oparciu o przepisy ustawy o produktach pochodzenia zwierzecego i o bezpieczeństwie żywności i żywienia
  • Prowadzi rejestry podmiotów nadzorowanych przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w zakresie zadań zespołu
  • Pobiera próbki w ramach badań monitoringowych i urzędowych
  • Przygotowuje projekty decyzji Powiatowego Lekarza Weterynarii w Łosicach
  • Dokumentuje wykonywane czynności, sporządza stosowne raporty i sprawozdania
  • Wykonuje inne czynności z zakresu zadań Inspekcji Weterynaryjnej wynikających z przepisów krajowego prawa weterynaryjnego i prawa UE

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe • Wyższe weterynaryjne - tytuł lekarza weterynarii •Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii •Dobra umiejętność obsługi komputera,•Prawo jazdy kategorii B ,•W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba , która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnieniu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944 -1990 oraz treści tych dokumentów-nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego