Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych Zespół do Spraw Ochrony Informacji Niejawnych

Komenda Powiatowa Policji w Siemiatyczach
  • Siemiatycze, podlaskie pow. siemiatycki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- praca administracyjno-biurowa,
- obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie,
- praca przy oświetleniu dziennym i sztucznym,
- stanowisko jest usytuowane na parterze budynku bez windy; budynek poza częścią parterową nie jest dostosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

  • kierowanie pracą Zespołu ds. Ochrony Informacji Niejawnych oraz sprawowanie nadzoru merytorycznego nad pracownikiem kancelarii tajnej,
  • zapewnienie ochrony informacji niejawnych w systemach i sieciach teleinformatycznych,
  • opracowanie i aktualizowanie planu ochrony informacji niejawnych,
  • prowadzenie postępowań sprawdzających wobec policjantów i pracowników Komendy oraz kandydatów do pracy w Komendzie, a także kontrolnych postępowań sprawdzających,
  • prowadzenie dokumentacji m.in. rejestru akt postępowań sprawdzających, rejestru zaświadczeń o odbyciu przeszkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych, rejestru wydanych poświadczeń bezpieczeństwa i inne,
  • prowadzenie szkoleń funkcjonariuszom i pracownikom tut. KPP w zakresie ochrony informacji niejawnych oraz udzielanie instruktażu w tym zakresie,
  • sporządzanie rocznych sprawozdań ze stanu ochrony informacji niejawnych,
  • pełnienie funkcji inspektora danych osobowych (RODO, DODO),
  • wprowadzanie danych do systemu SWOP.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Znajomość pracy kancelaryjno – biurowej,
  • Poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu wydania poświadczenia bezpieczeństwa
  • Znajomość obsługi komputera, programów pakietu Microsoft Office i urządzeń biurowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe prawnicze lub na kierunku administracja
  • doświadczenia zawodowego w komórce ds. ochrony informacji niejawnych w urzędzie administracji rządowej

Oferujemy

  • Miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy
  • Miejsce do odświeżenia się
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników