Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
  • Katowice, śląskie

Konserwator

Umowa o pracę

Pełny etat

Poszukujemy pracownika na stanowisko KONSERWATORA SUWNIC

KONSERWATOR SUWNIC

Obowiązki

  • prewencja w zakresie utrzymania i konserwacji suwnic
  • realizowanie planów konserwacyjnych oraz diagnostycznych
  • wykonywanie prac remontowych suwnic
  • wykonywanie prac serwisowych maszyn i urządzeń
  • demontaż i montaż konstrukcji, urządzeń

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi suwnic
  • znajomość podzespołów mechanicznych, sposobu eksploatacji elementów mechanicznych
  • znajomość elektronarzędzi i ich obsługi
  • mile widziane uprawnienia do konserwacji suwnic (możliwość przeszkolenia)

Oferujemy

  • pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w centrum Katowic
  • stałe godziny pracy, elastyczne podejście do ich dopasowania do potrzeb pracownika
  • wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji, z szerokim pakietem premii
  • pakiet socjalny - bony świąteczne, bony dla dzieci, wycieczki i festyny zakładowe
  • możliwość rozwoju osobistego - bezpłatne szkolenia
  • ubezpieczenie grupowe