Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Operator robota spawalniczego / ukosującego

  • Mysłowice, śląskie pow. Mysłowice

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa

Firma KONKO S.A. z wieloletnim doświadczeniem w zakresie spawania konstrukcji stalowych poszukuje pracowników na stanowisko: Operator robota spawalniczego / ukosującego

Obowiązki

  • Samodzielne tworzenie prostych programów z poziomu panelu operatora na robotach marki Cloos i Yaskawa.
  • Obsługa stanowiska podczas pracy automatycznej.
  • Nadzór nad przebiegiem procesu i bieżące wprowadzanie korekt do programów.
  • Podstawowa konserwacja stanowiska i wymiana elementów eksploatacyjnych.
  • Kontrola wymiarowa poprawności wykonanych elementów.

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość wymogów spawalniczych.
  • Uprawnienia na suwnicę.
  • Uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Dofinansowanie kart Medicover Sport.
  • Dofinansowanie z ZFŚS.
  • Możliwość przyuczenia.