Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

ALGAS Sp. z o.o Sp.k.

Przedsiębiorstwo ALGAS jest zlokalizowane w województwie śląskim. Działa na rynku od 1991 roku w zakresie branży drobiarskiej i hodowlanej jest firmą rodzinną. ALGAS to nowoczesny zakład uboju i rozbioru drobiu w pełni zautomatyzowany i innowacyjny dostarcza swoje produkty zarówno do sieci handlowych jak i zakładów przetwórczych.

Specjalista ds. kontroli jakości

Obowiązki

  • prawidłowy przebieg kontroli procesów technologicznych,
  • raportowanie wykrytych nieprawidłowości w procesie produkcji,
  • prowadzenie dokumentacji i zapisów jakościowych,
  • przygotowanie prób do badań mikrobiologicznych i chemicznych,
  • asystowanie przy audytach i kontrolach,
  • prowadzenie dla pracowników szkoleń wstępnych i doraźnych z zakresu GMP, GHP i HACCP, BRC, IFS
  • wprowadzanie działań korygujących
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych na terenie zakładu
  • przygotowywanie miesięcznych raportów jakościowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: wiedza z zakresu towaroznawstwa, technologii żywności, kontroli jakości, biologii i/lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży FMCG
  • gotowość do pracy w branży spożywczej, na hali produkcyjnej, w systemie zmianowym
  • znajomość systemów HACCP
  • zdolności analityczne, dokładność,
  • umiejętność egzekwowania i przestrzegania ustaleń,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięta komunikacja interpersonalna,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office: Word i Excel

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne i bezpośrednie zatrudnienie
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów (m. in.: pakiet medyczny, upominki z okazji świąt, program grupowego ubezpieczenia na życie).
  • premia za polecenie pracownika do pracy
  • rabat 35% w naszym sklepie firmowym