Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
GRUPA OUTWORKING

Pracownik biurowo-administracyjny (doraźne zastępstwo)

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Od momentu naszego powstania w 2012 roku, Grupa Outworking nieustannie rozwija się, aby stać się zaufanym partnerem w dziedzinie opiekuńczej oraz outsourcingu pracowniczego. Nasza specjalność to rynek niemiecki, gdzie z powodzeniem wprowadzamy w życie naszą pasję do pomagania innym i tworzenia wartościowych miejsc pracy. Jesteśmy dumni z faktu, że nasze działania przyczyniły się do zatrudnienia ponad 100 000 osób, co świadczy o naszym zaangażowaniu i skuteczności. Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy poszukują nie tylko pracy, ale także możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Dlatego też w naszym portfolio znajdą Państwo kursy na opiekuna medycznego oraz kursy języka niemieckiego, które są kluczowe dla efektywnego funkcjonowania na niemieckim rynku pracy. W Grupie Outworking rozumiemy, jak ważne jest wsparcie na każdym etapie zawodowej ścieżki. Dlatego też oferujemy pomoc w zapisie na kursy oraz wsparcie w rozpoczęciu pracy. Nasze usługi z zakresu rekrutacji, kadr i płac są kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Choć nie podajemy tutaj szczegółów dotyczących naszej misji czy wartości, to każdego dnia dążymy do tego, by nasze działania były odzwierciedleniem głębokiego zaangażowania w pomoc innym. Nasze usługi są świadczone z myślą o ludziach i dla ludzi, co jest fundamentem naszej codziennej pracy. Skupiamy się na rynku niemieckim, ale nasze ambicje i działania mają charakter międzynarodowy. Wszystko po to, aby nasi pracownicy i klienci mogli czerpać korzyści z globalnych możliwości, które oferuje dzisiejszy rynek pracy. W Grupie Outworking wiemy, że zaufanie buduje się przez lata, a nasza historia i doświadczenie są tego najlepszym dowodem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny profesjonalistów. Razem możemy więcej!

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej (nr certyfikatu 8102).
Aktualnie dla naszego klienta, działającego w obszarze administracji publicznej, poszukujemy osób, pełniących rolę zastępstwa w przypadku nieobecności stałych pracowników na stanowisku:

Obowiązki

  • ewidencja i obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • obsługa przesyłek pocztowych i kurierskich
  • prace związane z obsługą sekretariatu - tworzenie pism, obsługa kalendarza, obsługa narad i zebrań i inne prace administracyjno-biurowe

Wymagania

  • pozostawanie w gotowości do zastąpienia stałych pracowników w przypadku ich nieobecności (urlopy/choroby etc.) w dwóch lokalizacjach biur (na terenie Olsztyna)
  • doświadczenie na stanowisku obsługi kancelaryjnej, biurowej min. 3 miesiące
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych (drukarka, ksero, fax, skaner)
  • biegła znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi EZD (Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją)

Oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy zlecenia
  • stawkę w wysokości 24,50 zł/brutto za godzinę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00 lub 8:00-16:00
  • możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenia kwalifikacji