Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
  • Jarosławiec, zachodniopomorskie pow. sławieński

Kosmetyczka

Umowa o pracę

Pełny etat

sanatorium uzdrowiskowe, rehabilitacja, wczasy https://www.panorama-morska.pl/

Kosmetyczka

Obowiązki

  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało
  • wykonywanie drobnych zabiegów kosmetycznych
  • praca w recepcji SPA

Wymagania

  • wykształcenie kosmetyczne
  • mile widziane kursy masaży lub wykształcenie technik masażysta
  • umiejętność sprzedaży produktów i usług
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • kreatywność i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • pogodne usposobienie oraz pozytywne nastawienie do klienta
  • dyspozycyjność w szerokim zakresie godzin pracy

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
  • praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju
  • Zapewniamy zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach

  • Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz
  • dokumentów potwierdzających kwalifikacje
  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami