Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024

Pracownik zabezpieczenia sklepu

  • Garwolin, mazowieckie pow. garwoliński

Inny

Umowa o pracę

Aktualnie do sklepu TOPAZ w Garwolinie ul. Targowa 2a - poszukujemy pracownika na stanowisko - Pracownik zabezpieczenia sklepu

Główne zadania:

  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zabezpieczenia sklepu przed kradzieżami oraz przed niszczeniem mienia
  • podejmowania interwencji po zaobserwowaniu próby kradzieży towaru czy niszczenia mienia
  • dbałość o bezpieczeństwo utargów z kasetek i wsparcie kasjerek w drodze na kasę oraz z kasy do biura sklepu
  • monitorowanie wnoszonych na teren sklepu przez pracowników/klientów produktów czy toreb
  • zbieranie koszyków spod kas i odstawianie ich na stolik oraz odprowadzanie wózków na miejsce
  • współpraca w wybranych zadaniach porządkowych z pozostałym personelem sklepu i realizowanie zadań zleconych przez kadrę zarządzającą sklepem

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, spostrzegawczość i umiejętność szybkiego podejmowania interwencji
  • umiejętność skutecznej współpracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej, również w weekendy
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (do ustalenia z wybranym kandydatem)
  • talony na święta
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie