Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024
ZRE Katowice

Specjalista ds. spawalnictwa

  • Jaworzno, śląskie pow. Jaworzno

Energetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

8/24/ZJ

Obowiązki

  • przegląd oraz nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • sporządzanie dokumentacji jakościowo spawalniczej (ITP., WPQR, WPS, plany spawania),
  • określenie spawalności materiałów podstawowych oraz materiałów dodatkowych,
  • kontrola wstępna, bieżąca i końcowa prac oraz ich dokumentowanie,
  • współpraca z organizacjami zewnętrznymi (inspektorami klienta, jednostkami notyfikującymi, UDT),
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • udział w pracach badawczo-rozwojowych realizowanych przez Spółkę.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunki: Spawalnictwo, Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa),
  • wiedza techniczna z zakresu: spawalnictwa, budowy maszyn, obróbki cieplnej, inżynierii materiałowej,
  • umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej oraz dokumentacji powykonawczej,
  • znajomość dyrektyw / norm / przepisów dotyczących spawalnictwa w szczególności WUDT, 2014/68/WE. EN 15085, EN 1090, EN 12952, EN 13480,
  • znajomość branży energetycznej oraz automotive,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1,
  • dyplom EWE, IWE lub EWT, jak również uprawnienia VT2.

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • pomoc we wdrożeniu do pracy,
  • możliwość zdobycia uprawnień VT, kurs IWE, auditora wewnętrznego, itp.,
  • możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz poszerzenia wiedzy poprzez szkolenia, udział w konferencjach, seminariach,
  • współpracę z profesjonalnym zespołem,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej ,
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do Karty MultiSport, wypoczynku (tzw. „wczasów pod gruszą”), kolonii dla dzieci, wycieczek, biletów do kina.

  • Aplikuj za pomocą formularza.