Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
ZRE Katowice

Tokarz/frezer

  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

24/23/JL3

Obowiązki

  • wykonywanie obróbki elementów na tokarkach uniwersalnych,
  • prace frezerskie,
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym oraz wymaganiami jakościowymi,
  • dobór metodyki i parametrów obróbki skrawaniem,
  • dobór narzędzi obróbczych,
  • utrzymywanie maszyny w należytym stanie.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe (mile widziane kierunki: obróbka skrawaniem, tokarz, frezer, wytaczarz, etc.),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na tokarkach i / lub frezarkach uniwersalnych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi (np. mikromierz, średnicówka).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,
  • kursy, szkolenia, zdobywanie uprawnień,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość dofinansowania do Karty MultiSport.

Aplikuj za pomocą formularza bądź zadzwoń: 32 438 18 97