Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
  • Węgrów, mazowieckie pow. węgrowski

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Click-Pack to producent wysokiej jakości opakowań i kubków z papieru oraz plastiku. Aktualnie zatrudniamy ok. 140 osób. W związku z dalszym rozwojem, do Zakładu produkcyjnego w Kałuszynie k/Mińska Mazowieckiego poszukujemy osoby na stanowisko Operator DTP/CTP.

Operator DTP/CTP

Obowiązki

  • •sprawdzanie oraz edycja plików graficznych
  • • sprawdzanie i przygotowywanie zleceń do produkcji
  • • opracowywanie produkcyjnych koncepcji produktów zgodnie z wytycznymi klienta
  • • nadzór i kontrola jakości wykonanych prac zgodnie z procedurami
  • • bieżąca obsługa linii CTP
  • • współpraca z działem technologiczno-produkcyjnym oraz handlowym w zakresie prowadzonych projektów

Oczekiwania

  • • biegła znajomość oprogramowania Adobe, w tym Acrobat
  • • znajomość zagadnień przygotowania do druku offsetowego (zwłaszcza opakowań)
  • • znajomość zasad impozycji
  • • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • • skrupulatność, dokładność i odpowiedzialność
  • Mile widziane:
  • • znajomość obsługi urządzeń CTP
  • • znajomość systemów proofingowych
  • • znajomość zagadnień dotyczących Color Management
  • • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • • atrakcyjne wynagrodzenie wsparte rozbudowanym systemem premiowym
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • • pracę w dobrej atmosferze, w zgranym i doświadczonym zespole
  • • nowoczesne i w pełni wyposażone pomieszczenia socjalne
  • • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i medycznego

  • Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Click-Pack Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
  • Informujemy, że Administratorem Pana/ Pani danych osobowych jest Click-Pack Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Wiertnicza 169 NIP:527-24-80-117 REGON:140221528 . Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez Click-Pack Sp. z o.o. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania. Pani/ Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej oraz nie będą profilowane. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy spółki. Podanie przez Panią/ Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku nie podania danych rekrutacja nie będzie możliwa do zrealizowania