• Zawadzkie, opolskie pow. strzelecki

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: [Inne] : uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z góry (z kabiny) lub ewentualnie sterowanych z poziomu roboczego, ale z koniecznością ich poszerzenia w trakcie zatrudnienia
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 4242,00 - do negocjacji w zależności od podsiadanych kwalifikacji i umiejętności, dodatkowo jest możliwość otrzymania nagrody pieniężnej, po okresie próbnym podwyższenie stawki zasadniczej o 1zł/godz., funkcjonuje zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, korzystne ubezpieczenie na życie, pracodawca opłaca pracownikom pakiet medyczny.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)