Magazynier

EWW Group
  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie pow. Grudziądz

Magazynier

Umowa zlecenie

Pomocnik magazynowy
Szczegóły oferty:
Dla jednego z naszych klientów, znanej marki drogeryjnej, poszukujemy pracowników do pracy w magazynie.

Miejsce pracy: Grudziądz

Oferujemy

• Umowa z pełnymi składkami ZUS oraz ubezpieczeniem
• Stawka godzinowa 27,70 zł brutto + atrakcyjne premie 700-2500 zł brutto/miesiąc
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość zakwaterowania
• Atrakcyjne dofinansowanie do ciepłych posiłków w pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego (awans)
• Opiekę medyczną
• Opiekę koordynatora

Oczekujemy:
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (8/10/12 godzin, z nocną zmianą)
• Czynności nie wymagają doświadczenia, oczekujemy chęci do pracy
• Punktualność oraz sumienność

Obowiązki:
• Kompletacja towarów zgodnie z dokumentacją (praca w słuchawkach)
• Praca z użyciem elektrycznych wózków-PIESKÓW (koszt szkolenia 200 zł).
• Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Zainteresowane osoby proszę o kontakt
Julia
Ola
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)

Podobne oferty pracy