Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Ogłoszenie o Pracę: Pracownik Biurowy

Stowarzyszenie
  • Żółkiewka, dolnośląskie pow. świdnicki

Inny

Umowa o pracę

Lokalizacja: Żółkiewka - Osada (powiat krasnostawski)

Obowiązki:

Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
Prowadzenie ewidencji dokumentacji biurowej.
Obsługa telefonów oraz kontakt z klientami i partnerami biznesowymi.
Wspieranie działów administracyjnych w codziennych zadaniach.
Wykonywanie innych powierzonych zadań biurowych.

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe.
Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).
Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.
Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu zadań.
Statut osoby bezrobotnej lub poszukującej pracy.

Mile widziane są osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - 1/2 etatu, 18 m-cy
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą.