Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Specjalista / tka ds. obsługi klienta biznesowego

SFI SP Z O.O.
  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

STUDIO FIGURA International - lider w kobiecej branży fitness oraz wellness, posiadający gabinety partnerskie na całym świecie. Posiadamy własną produkcję urządzeń, kosmetyków i suplementów. Ponad 18lat na rynku!
W związku z ogromną ekspansją i rozszerzeniem swoich działań poszukujemy do Naszej Centrali w Wysogotowie (okolice Poznania, dogodny dojazd MPK) kandydata na stanowisko:

Obowiązki:
bieżąca i bezpośrednia obsługa klienta (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania biznesowe),
rozwiązywanie wyzwań powierzonych przez klienta oraz reagowanie na zgłaszane potrzeby,
przeprowadzanie szkoleń dla partnerów w zakresie obsługi platformy,
udzielanie informacji dot. dostępności produktów, statusie zamówień oraz przedstawianie aktualnej oferty,
budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z partnerami firmy,
dbanie o wysoką jakość obsługi klienta oraz wizerunek marki
współpraca z pozostałymi działami Firmy

Wymagania

doświadczenie w pracy z klientem/sprzedaży (obsługa telefoniczna oraz bezpośrednia)
umiejętność zidentyfikowania potrzeb klienta,
znajomość prowadzenia negocjacji handlowych,
budowanie relacji partnerskich z klientami,
dokładność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
komunikatywność, otwartość na zmiany,
wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne.

To oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie, wraz z 13pensją (premia roczna)
możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym
ciekawą i pełną wyzwań pracę, pozwalającą na pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych
nieograniczona możliwość bezpłatnego korzystania z urządzeń/ zabiegów w showroom’ie firmy, zniżki na zakup kosmetyków i suplementów diety,
Multisport, pakiet zdrowotny Allianz oraz atrakcyjne zniżki pracownicze na pobyt w luksusowym Hotel&Spa na Zanzibarze! dedykowana platforma zniżkowa do zamawiania posiłków/ pełnych diet z Firmy Body Chief
Pracę 9.00-17.00 pon-pt, weekendy wolne a w piątki kończymy o 15tej :)

Miejsce pracy: Wysogotowo

Zapraszamy do przesyłania CV (prosimy o dołączenie poniższej klauzuli):