Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Referent ds. obsługi kancelarii i sekretariatu

Izba Administracji Skarbowej w Kielcach
  • Kielce, świętokrzyskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca w siedzibie urzędu, praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie, zagrożenie naciskami grup przestępczych, zagrożenie korupcją. Budynek nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Narzędzia i materiały pracy - komputer, drukarki, kserokopiarki.

  • Prowadzi obsługę kancelaryjną Urzędu, w tym przyjmuje i ewidencjonuje składane dokumenty, również w formie elektronicznej
  • Organizuje obieg informacji i dokumentacji w Urzędzie Skarbowym
  • Prowadzi sekretariat Naczelnika Urzędu Skarbowego oraz Zastępcy Naczelnika
  • Prowadzi sprawy oraz organizuje obieg informacji i dokumentacji w zakresie zapewniającym prawidłową obsługę Naczelnika Urzędu Skarbowego w szczególności w sprawach: obsługi kadrowej, gospodarowania mieniem, eksploatacyjno-zaopatrzeniowych, ochrony fizycznej osób, obiektu i mienia, ochrony przeciwpożarowej

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Podstawowa znajomość przepisów: ustawy o służbie cywilnej, ustawy o KAS, ustawy Kodeks Pracy, przepisów związanych z obsługą kancelaryjną, ustawy o ochronie informacji niejawnych
  • Umiejętność działania w sytuacjach nieprzewidywalnych, stresowych
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Biegła obsługa komputera (Pakiet MS Office)
  • W jednostkach organizacyjnych KAS może być zatrudniona albo pełnić służbę osoba, która nie pełniła służby zawodowej ani nie pracowała w organach bezpieczeństwa państwa wymienionych w art. 2 ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 342), ani nie była ich współpracownikiem
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze na wskazanym w ogłoszeniu stanowisku wynosi 6106,10 zł brutto
  • dodatek za wieloletnią pracę od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka"),
  • nagrody jubileuszowe,
  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
  • otwartą i przyjazną atmosferę w pracy,
  • pakiet socjalny: m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie,
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • możliwość udziału w zawodach sportowych i rajdach organizowanych przez Krajową Administrację Skarbową.