Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Starszy inspektor ds. obsługi technicznej w sprawach paszportowych

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca o charakterze administracyjno-biurowy, w systemie jednozmianowym, wykonywana w pozycji siedzącej, wymuszonej
  • stanowisko pracy wyposażone jest w komputer, monitor ekranowy - obsługa komputera może być powyżej 4 godzin dziennie
  • stanowisko pracy znajduje się na parterze budynku ZUW, winda oraz urządzenia higieniczno-sanitarne na każdej kondygnacji (niektóre przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych), brak podjazdów
  • Przyjmuje do depozytu zrealizowane w Centrum Personalizacji Dokumentów paszporty oraz sprawdza dane zawarte w paszporcie z danymi zawartymi we wniosku osoby składającej.
  • Weryfikuje wniesione opłaty za wydanie paszportu w systemie finansowo-księgowym.
  • Zajmuje się dystrybucją zrealizowanych paszportów do Terenowych Punktów Paszportowych.
  • Weryfikuje dane osobowe i biometryczne oraz rejestruje te zdarzenia i aktualizuje Paszportowy System Obsługi Obywatela.
  • Prowadzi i porządkuje zbiór kartoteczny wniosków o wydanie paszportu.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej, w pracy biurowej lub w obszarze stosowania prawa w praktyce
  • znajomość ustaw: kpa, o dokumentach paszportowych, o ochronie danych osobowych, o słuzbie cywilnej
  • spostrzegawczość
  • komunikatywność
  • w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów – nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później
  • dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenia zawodowego
  • systematyczność
  • otwartość na ustawiczne doskonalenie zawodowe

Oferujemy

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości ok. 30 540 zł brutto rocznie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w korpusie służby cywilnej,
  • dodatki do wynagrodzenia: dodatek stażowy (min. 5% -max. 20%, uzależniony od stażu pracy), dodatkowe
  • wynagrodzenie roczne tzw. "13 pensja", nagrody jubileuszowe przyznawane zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • fundusz socjalny (ZFŚS) - dofinansowanie wypoczynku tzw. „wczasów pod gruszą”, finansowe benefity w okresie, wiosennym i jesiennym oraz z okazji Dnia Dziecka,, zakładowe pożyczki na preferencyjnych warunkach, bezzwrotna pomoc finansowa w trudnych sytuacjach itd.
  • możliwość pracy samodzielnej i uczestnictwa w ciekawych projektach oraz w zespołach interdyscyplinarnych,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do kart Multisport,
  • szkolenia interpersonalne i specjalistyczne w oparciu o indywidualny program rozwoju zawodowego,
  • możliwość ubiegania się o mianowanie na urzędnika służby cywilnej, co uprawnia – po zdanym egzaminie - do dodatkowych uprawnień (np. dodatkowy urlop do 12 dni, dodatek finansowy, większa ochrona zatrudnieni i wynagrodzenia),
  • możliwość refundacji części kosztów za studia i kursy językowe,