Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Jasienica, śląskie pow. bielski

Tapicer

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Tapicer

Tworzymy markowe meble o światowym poziomie wzornictwa czerpiąc z tradycji i doświadczenia oraz umiejętnie korzystając z nowych technologii. Gwarancją spełnienia oczekiwań i komfortu klientów jest odpowiedzialność i zaangażowanie naszych pracowników.

Zakres obowiązków

  • tapicerowanie mebli
  • demontaż i montaż mebli
  • klejenie elementów
  • przygotowanie i krojenie tkaniny

  • mocowanie tektury i pasów tapicerskich

  • oklejanie pianką tapicerską

  • mocowanie materiału tapicerskiego za pomocą prasy lub ręczne,

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie zawodowe mile widziane, możliwość przyuczenia
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • zdolność efektywnej komunikacji w zespole

Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym zespole w stabilnej firmie z długoletnimi tradycjami
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet opieki medycznej LuxMed za 1zł
  • świadczenia w ramach Zakłądowego Funduszu Świadczeń Socjalnych mi.in. "wczasy pod gruszą", pożyczki, paczki dla dzieci, środki na Wielkanoc i Boże Narodzenia
  • Administratorem danych osobowych jest Paged Meble sp. z o.o 43-385 Jasienica ul. Cieszyńska 99, NIP: 5732425575. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekraczających zakres danych wynikający z Kodeksu pracy i innych przepisów (wskazany w naszym ogłoszeniu o pracę) przez Paged Meble S.A. z siedzibą w Jasienicy (ul. Cieszyńska 99, 43-385 Jasienica) (dalej: „Paged”) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Udzielona zgoda może być w każdym czasie cofnięta, bez względu na zgodność z prawem przetwarzania przed ich cofnięciem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak bez uprzedniej zgody spółka Paged nie będzie mogła przetwarzać CV, w którym jest więcej informacji, niż wskazane w ogłoszeniu. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich modyfikacji, przeniesienia oraz usunięcia.

    ¨ Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Paged Meble S.A. z siedzibą w Jasienicy (ul. Cieszyńska 99, 43-385 Jasienica) (dalej: „Paged”) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Paged.