Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Józefów, mazowieckie pow. otwocki

Magazynier

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Praca na magazynie nie jest Ci obca? Masz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego? Jeżeli odpowiedzi na powyższe pytania brzmią ,,tak'', prześlij do nas swoje CV. Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę pracy!

Lokalizacja: Józefów (pow. otwocki)

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie towaru na stany magazynowe oraz przesyłek kurierskich,
  • ewidencjowanie przyjmowanego towaru w systemie magazynowym za pomocą skanerów,
  • zbieranie towaru i wydawanie na konfekcję,
  • uczestnictwo w inwentaryzacjach magazynowych,
  • obsługa programów ewidencji magazynowej.

Wymagania

  • posiadania uprawnień na wózki widłowe wydane przez UDT,
  • doświadczenia w pracy na magazynie,
  • posiadania prawa jazdy kat. min. B,
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (składki ZUS - płatne urlopy L4),
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22); dla chętnych możliwa praca w soboty,
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 35 zł/h brutto.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.