Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
Tika Studio Anna Stajno

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W KATOWICACH

  • Katowice, śląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Oferujemy pracę w naszej placówce w Katowicach - Brynowie na stanowisku: Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Obowiązki

  • realizacja podstawy programowej
  • prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych
  • prowadzenie zajęć rewalidacyjnych oraz zajęć w ramach WWR
  • organizacja wydarzeń przedszkolnych
  • współpraca z rodzicami i innymi specjalistami
  • prowadzenie obserwacji pedagogicznej
  • dbanie o bezpieczeństwo dzieci

Wymagania

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalności wychowania przedszkolnego lub edukacja wczesnoszkolna
  • otwartość na nowe metody nauczania
  • sumienność, zaangażowanie i inicjatywa własna
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z małymi dziećmi, rodzicami i współpracownikami
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem, ale chętnie przyjmujemy osoby, które są na początku swojej drogi zawodowej

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat
  • 5h pracy w systemie zmianowym (dodatek pieniężny za pracę powyżej 5h)
  • 4 dni dodatkowego urlopu
  • autonomia w doborze form pracy
  • wsparcie metodyka i specjalistów
  • praca bez kar i nagród - wspieramy nauczycieli w alternatywnym sposobie reagowania względem dzieci wymagających wsparcia emocjonalnego
  • superwizje