Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
Czysty Efekt Sp. z o.o.

Regionalny Menedżer Rozwoju Rynku

  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

Dział sprzedaży to jedna z najważniejszych części naszej organizacji. Sprzedaż usług to podstawowy element, na którym opieramy nasz wzrost. Obecnie szukamy kluczowego członka outboundowego zespołu sprzedażowego.

Twoja rola będzie główne skupiać się na:

•pozyskiwaniu nowych klientów. Do Twoich codziennych zadań będzie należeć prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych w sektorze usług utrzymania czystości, negocjacjowanie warunków oraz procesowanie umów.

•prospectingu;

•aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów;

•proaktywnym wyszukiwaniu nowych kontrahentów;

•dużej aktywności działań w zakresie coldcallingu oraz coldmaillingu;

•realizacji celów sprzedażowych w zakresie sprzedaży usług utrzymania czystości;

•budowaniu i utrzymywaniu trwałych relacji biznesowych z klientem;

•prezentacji i promocji firmy na rynku, monitorowaniu rynku i analizie potrzeb klientów;

•poszukiwaniu sposobów zwiększania efektywności sprzedaży;

•prowadzeniu negocjacji handlowych oraz finalizacji transakcji zakończonych podpisaniem umowy.

Nasze wymagania

Warunek konieczny:

•Minimum 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży w branży cleaningowej na podobnym stanowisku.

•Czynne prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do prowadzenia działań sprzedażowych na terenie danego województwa oraz województw ościennych.

•Aplikacje niespełniające tego wymogu nie będą rozpatrywane.

Szukamy osoby posiadającej poparte doświadczeniami i wynikami umiejętności w zakresie:

• aktywnej sprzedaży B2B i negocjacji;

• zorientowania na realizację celów i osiąganie wyników;

• łatwości w nawiązywaniu kontaktów;

• zadawania pytań i słuchania;

• prowadzenia sprzedażowych rozmów telefonicznych.

Odnajdziesz się w naszej organizacji jeśli bliskie Ci są:

• wysoka kultura osobista w kontakcie z klientem i współpracownikami;

• szczera, partnerska i otwarta komunikacja;

• planowanie i badanie efektów pracy w oparciu o liczby, a nie błędy poznawcze czy intuicję.

To stanowisko dla osoby, która potrafi pracować i dobrze się czuje w dynamicznie zmieniającej się, stale eksperymentującej organizacji.

To oferujemy

  • istotne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej organizacji z 30-letnim doświadczeniem;
  • możliwość wyboru rodzaju kontraktu: umowa o pracę lub B2B;
  • stabilną i długoterminową współpracę;
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system prowizyjny miesięczny zależny wyłącznie od efektów Twojej pracy z możliwością skalowania wraz ze wzrostem firmy;
  • udział w konferencjach branżowych, szkoleniach i warsztatach oraz spotkaniach integracyjnych;
  • narzędzia pracy dostosowane do istotności stanowiska: samochód służbowy, laptop, telefon;
  • świetny zespół, luźną atmosferę i możliwość współpracy z najlepszymi zewnętrznymi specjalistami;
  • wsparcie doświadczonej kadry.

????podstawowym KPI będzie ilość i wartość nowo pozyskanych klientów.

Pracujemy w trybie hybrydowym lub mobilnym. Jako BDM będziesz pracować głównie w swoim regionie jednak musisz być gotowa/y do spotkań i warsztatów w krakowskim biurze.

Szukamy osób do pracy na terenie województw:

Małopolskie

Mazowieckie

Śląskie