Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024
„Wodociągi Płockie” Sp. z o.o.

Młodszy operator urządzeń do oczyszczania ścieków / Operator urządzeń do oczyszczania ścieków w Wydz

  • Płock, mazowieckie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV wraz z podpisaną klauzulą informacyjną (klauzula dostępna na stronie w zakładce Działalność/Kapitał ludzki/Informacje dla kandydatów do pracy) podczas akcji "aplikuj" na serwisie GoWork.pl ewentualnie do siedziby Spółki „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. lub przesłanie na adres e-mail: Aplikuj

Młodszy operator urządzeń do oczyszczania ścieków / Operator urządzeń do oczyszczania ścieków w Wydziale Oczyszczalni Ścieków

Obowiązki

  • obsługa maszyn, urządzeń i instalacji oczyszczalni ścieków;
  • wykonywanie prac konserwacyjnych w celu zapewnienia utrzymania ruchu obiektów oczyszczalni ścieków;
  • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt;
  • reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (elektryczne, mechaniczne, budowlane);
  • obsługa komputera w zakresie podstawowym;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność i sumienność podczas wykonywania powierzanych prac;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane: podstawowa umiejętność eksploatacji urządzeń i instalacji sanitarnych;
  • mile widziane: znajomość branż: sanitarnej, elektrycznej, mechanicznej;
  • mile widziane: czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej, projektów i schematów;
  • mile widziane: prawo jazdy kat. B+E lub T.

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę w firmie ze 130-letnią tradycją,
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • motywacyjne premie i nagrody wynikające z systemu ocen pracowniczych,
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych ubezpieczeń grupowych – na życie i zdrowotne,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą, niskooprocentowane pożyczki, itp.),
  • kursy zawodowe i szkolenia specjalistyczne.

  • Telefon kontaktowy: 24 364 42 12
  • Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV wraz z podpisaną klauzulą informacyjną (klauzula dostępna na stronie w zakładce Działalność/Kapitał ludzki/Informacje dla kandydatów do pracy) podczas akcji "aplikuj" na serwisie GoWork.pl ewentualnie do siedziby Spółki „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. lub przesłanie na adres e-mail: Aplikuj