Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Czosnów, mazowieckie pow. nowodworski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

producent tektury falistej i opakowń

Brygadzista - kierownik zmiany

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników podczas zmiany produkcyjnej
  • Planowanie pracy zmiany w oparciu o plan produkcyjny
  • Realizacja zadań wynikająca z planu produkcji, zgodnie z wymogami jakościowymi i wydajnościowymi
  • Nadzór nad właściwym i kontrolowanym przepływem materiałów w obrębie produkcji
  • Zarządzanie dokumentacją produkcyjną
  • Egzekwowanie przestrzegania dyscypliny, higieny oraz bezpieczeństwa pracy
  • Zarządzanie procesem w oparciu o zdigitalizowane technologie oraz techniki LEAN MANAGEMENT

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem i komunikacji
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz postawa proaktywna
  • Umiejętności rozwiązywania problemów występujących w środowisku produkcyjnym i zapobiegania ich występowania w przyszłości
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (docelowo 4ro brygadowym)
  • Zaangażowanie, sumienność oraz dynamizm w realizacji zadań
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania i optymalizacji produkcji (tj. PDCA, 5S, SMED, TPM)

To oferujemy

  • Liczne benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, atrakcyjna premia roczna, świąteczne bonusy dwa razy do roku, dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci)
  • Pełne szkolenie i wdrożenie w zakres obowiązków
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, doświadczony zespół specjalistów
  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie
  • Duże możliwości rozwoju i samorealizacji
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w bardzo stabilnej branży opakowaniowej oraz firmie z 140 letnią historią

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania lub kontakt telefoniczny 22 767-30-54 lub 22 767-30-24