Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
Łętowski Consulting Szkolenia Doradztwo Rozwój Mateusz Łętowski

Pracownik administracyjno-biurowy w Dziale Szkoleń i Rozwoju Biznesu (STAŻ)

  • Jaworzno, śląskie pow. Jaworzno

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Łętowski Consulting Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski to firma, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji szkoleń oraz realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych oraz oferowaniu wsparcia biznesowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STAŻU:

  • wsparcie zespołu w sporządzaniu dokumentacji ofertowej w ramach zamówień publicznych,
  • wsparcie zespołu w wypełnianiu dokumentacji związanej z pozyskiwaniem dofinansowania na szkolenia z funduszy zewnętrznych (tj. w ramach Bazy Usług Rozwojowych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego),
  • sporządzanie dokumentacji szkoleniowej oraz czuwanie nad prawidłowym przebiegiem szkoleń,
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów,
  • współpraca z kontrahentami.

WYMAGANIA WOBEC OSÓB APLIKUJĄCYCH NA STAŻ:

  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość obsługi pakietów biurowych (Word i Excel),
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Posiadanie statusu osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy lub gotowość do rejestracji jako osoba bezrobotna,
  • Zdolności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność budowania relacji, umiejętność rozwiązywania sytuacji problemowych),
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność.

OFEROWANE WARUNKI NA STAŻU:

  • praca w godzinach 8:00 - 16:00
  • narzędzia do pracy: laptop i telefon służbowy
  • miejsce odbywania stażu: Jaworzno
  • udział w szkoleniach
  • możliwość zatrudnienia po stażu

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.
  • Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami / kandydatkami.