Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
Asistnet Work Group

Pracownik Produkcji

  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zespół Asistwork składa się z doświadczonych specjalistów z szeroką wiedzą na temat rynku pracy, zasobów ludzkich, prowadzenia dokumentacji pracowniczej i rekrutacji. Możesz nam zaufać, bo wiemy, jak skutecznie i precyzyjnie poszukiwać zarówno kadry do Twojej firmy, jak i stanowisk, które spełniają Twoje wymagania jako pracownika. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań i w celu nawiązania współpracy zachęcamy do kontaktu.

Obowiązki

  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Montaż sprzętu AGD lodówek i piekarników
  • Używanie podstawowych narzędzi takich jak wkrętarka, klej na gorąco, śrubokręt

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Elastyczność i dostępność do pracy w nadgodzinach
  • Zdolności manualne, precyzja oraz spostrzegawczość

Oferujemy

  • miejsce pracy: ul. Żmigrodzka we Wrocławiu
  • stawka 27,50 zł brutto/h + premia frekwencyjna 200 zł brutto + premia od realizacji za każdą przepracowaną godzinę do 825 zł brutto
  • 150 zł bonusu za pracę w sobotę
  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00- 6:00
  • możliwość przejścia bezpośrednio do firmy po okresie próbny
  • komfortowe warunki pracy: nowoczesne park maszynowy, bliskość kantyny, swobodny dostęp do miejsc parkingowych
  • opiekę koordynatora na miejscu
  • benefity: ubezpieczenie grupowe i dofinansowanie opieki medycznej w Luxmed