Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
  • Wałbrzych, dolnośląskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

HL Mando Corporation Poland Sp. z o.o. w Wałbrzychu to światowy lider w produkcji części samochodowych: amortyzatorów, zacisków hamulcowych, przekładni kierowniczych. Zdobywca wielu nagród, m.in.: Solidny Pracodawca Roku, Kreator Miejsc Pracy, Najlepszy Pracodawca Regionu, Polska Nagroda Jakości, Europejska Nagroda Jakości EFQM 5 Stars oraz certyfikatów: ISO/TS 16949, ISO 14001, ISO 27001, . W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Technik Utrzymania Obiektu

Zakres obowiązków

Praca nad utrzymaniem obiektu w zakresie realizowanym między innymi poprzez:

  • Sprawdzanie poprawności działania i sprawności instalacji i urządzeń technicznych
  • Wykonywanie bieżących przeglądów oraz konserwacji urządzeń i instalacji
  • Usuwanie usterek
  • Wykonywanie prac instalacyjnych
  • Wykonywanie remontów urządzeń i instalacji
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisowania urządzeń i instalacji

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Dyspozycyjność, elastyczność i gotowość podjęcia pracy w układzie zmianowym,
  • Znajomość podstaw obsługi komputera
  • Zaangażowanie w powierzoną pracę
  • Chęć nauki i rozszerzania swojej wiedzy
  • Umiejętność w pracy w zespole

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owoce
  • Spotkania integracyjne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Pikniki rodzinne
  • Dopłata do dojazdów
  • Dodatek stażowy
  • Pożyczki pracownicze
  • Siłownia na terenie firmy
  • Obiady