Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI

  • Bytom, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Produkcja pozostałych wyrobów z gumy

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 41-914 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Kontrola jakości dostarczanych komponentów, Weryfikacja produktów pod kątem jakościowym, w oparciu o dostępne wzorce i znane standardyPrzestrzeganie standardów jakości i ich doskonalenie w obrębie wszystkich działań produkcyjnych przedsiębiorstwa.Zarządzanie reklamacjami klientów i wdrażanie działań poreklamacyjnychDbałość o wyposażenie kontrolno - pomiaroweMonitorowanie zmian przepisów prawnych odnośnie wymagań jakościowychPraca w programie zarządczo-magazynowymInne bieżące czynności zlecone przez pracodawcę

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 22:00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie branżowe

Uprawnienia: znajomość nowoczesnych technologii pomiarowych, czytanie rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie branżowe, umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość nowoczesnych technologii pomiarowych

Pracodawca

Nazwa: Reich-cK Sp. z o.o.

Adres: 41-914 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne