Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Bittner Packaging to firma rodzinna, która od pond 30 lat wspiera rynek HoReCa, zapewniając swoim klientom najwyższej jakości opakowania gastronomiczne. Firma Bittner to harmonia pomiędzy rodzinnymi wartościami, a korporacyjnym ładem i najwyższymi standardami jakości. Naszą ofertę tworzymy w taki sposób, aby pasja do jedzenia znalazła u nas godne i bezpieczne opakowanie. Wszystkie nasze produkty powstają w sposób zrównoważony z dbałością o naszych pracowników, klientów, dostawców, nasze środowisko i społeczeństwo.

Magazynier

Obowiązki

  • Załadunek i rozładunek produktów zgodnie z wytycznymi
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Prawidłowe kompletowanie zamówień zgodnie z wydanymi dyspozycjami systemowymi
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania

  • Uprawnienia kierowcy wózka widłowego
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Zdolności manualne oraz chęć do nauki
  • Znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej podstawowym (mówienie i czytanie)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności
  • Pracę w firmie rodzinnej przestrzegającej najwyższych standardów zatrudnienia
  • Dodatkowo: szczepienia, imprezy integracyjne, paczki świąteczne, fundusz socjalny, pomoc finansowa w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, dopłata do karty Multisport