Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Bittner Packaging to firma rodzinna, która od 30 lat wspiera rynek HoReCa, zapewniając swoim klientom najwyższej jakości opakowania gastronomiczne. Firma Bittner to harmonia pomiędzy rodzinnymi wartościami, a korporacyjnym ładem i najwyższymi standardami jakości. Naszą ofertę tworzymy w taki sposób, aby pasja do jedzenia znalazła u nas godne i bezpieczne opakowanie. Wszystkie nasze produkty powstają w sposób zrównoważony z dbałością o naszych pracowników, klientów, dostawców, nasze środowisko i społeczeństwo.

Kontroler jakości

Obowiązki

  • Pod bezpośrednim zwierzchnictwem Menadżera ds. Jakości z pełnym zaufaniem powierzymy Ci odpowiedzialność za:
  • · Pobieranie próbek, przeprowadzanie badań oraz ich analizę
  • · Odbiór jakościowy produktów w kontrolach międzyoperacyjnych oraz ostatecznych produkcji wg specyfikacji produktowych
  • · Weryfikację, selekcję oraz ocenę wizualną i pomiarową detali na maszynach
  • · Sporządzanie raportów w realizacji odbiorów jakościowych
  • · Przestrzeganie standardów miar (tolerancji/katalogu wad)
  • · Udział i wsparcie w tworzeniu laboratorium i nowych instrumentalnych metod badawczych
  • · Wsparcie produkcji w weryfikacji jakości oraz identyfikacji wad, wprowadzaniu zmian, analizie incydentów
  • · Przygotowywanie specyfikacji wyrobów oraz dokumentacji dotyczącej jakości produktów
  • · Formułowanie własnych uwag i wniosków w prowadzonych kontrolach i przekazywanie ich przełożonemu
  • · Informowanie przełożonego o stwierdzonych nieprawidłowościach w pracy
  • · Nadzór nad wprowadzanymi do produkcji korektami związanymi z poprawą jakości wyrobu
  • · Aktywny udział w ulepszaniu podstawowych metod, procedur i sposobów utrzymania wymaganego poziomu jakości
  • · Przeprowadzanie inspekcji zakładu
  • · Kalibrację urządzeń pomiarowych
  • · Zapoznawanie pracowników produkcyjnych z zakresami wymaganej jakości i sposobu pakowania produkowanych wyrobów
  • · Szkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny żywności

Wymagania

  • · Wyksztalcenie techniczne lub wyższe, mile widziani absolwenci po kierunkach Technologia Żywności, Towaroznawstwo lub w pokrewnej dziedzinie
  • · Znajomość zagadnień związanych z GMP, GHP i systemu HACCP
  • · Dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • · Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole
  • · Dobra znajomość narzędzi MS Office
  • · Umiejętność pracy pod presją czasu w środowisku produkcyjnym
  • · Samodzielność, oraz terminowe i rzetelne wykonywanie zadań
  • · Dobra organizacja czasu pracy, łatwość uczenia się, kreatywność
  • · Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • · Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany, również w nocy)
  • · Zaangażowanie w osiąganie celów
  • · Wysoka kultura osobista
  • · Wysoki poziom kompetencji miękkich

Oferujemy

  • · Rozwojową pracę w nowo tworzącym się dziale jakości
  • · Uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów, usprawnień, metod badawczych
  • · Umowę o pracę na pełen etat
  • · Bardzo dobrą atmosferę i fajnych ludzi chętnych do współpracy
  • · Terminową wypłatę wynagrodzeń
  • · Pracę w zgranym zespole
  • · Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy, szkolenia
  • · Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom plus premie uznaniowe
  • · Kompleksowe szkolenie stanowiskowe
  • · Poznanie procesów produkcyjnych (ekstruzji, termoformowania, wtrysku) oraz obszarów ich kontroli
  • · Dobrą lokalizację pracy – Ożarów Mazowiecki/ w bliskiej okolicy Warszawy
  • · Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, lekcje angielskiego, paczki/ bony świąteczne, bilety do teatru, na koncerty, wyjazdy/spotkania integracyjne, wsparcie finansowe na studia lub w trudnej sytuacji materialnej