Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024

Pomocnik serwisanta CNC - dział techniczno / serwisowy

  • Nysa, opolskie pow. nyski

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: pomocnik w dziale serwisowym. Praca w Nysie, w pełnym wymiarze godzin.Uwaga! Szukamy pracownika na stałe.

Obowiązki

  • przygotowywanie urządzeń do pracy
  • testowanie maszyn
  • dbanie o porządek na miejscu pracy
  • pomoc przy rozładunku i załadunku maszyn
  • serwis urządzeń
  • inne zadania zlecone przez przełożonego i współpracowników

Wymagania

  • zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • mile widziane: wykształcenie techniczne,znajomość elektroniki przemysłowej, doświadczenie w pracy w branży mechanicznej/przemysłowej

Oferujemy

  • płatny staż z pełnym wdrożeniem
  • praca na cały etat po ukończeniu stażu
  • praca od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00
  • umowa o pracę, z okresem próbnym
  • dobrą kawę :)