Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
  • Wykroty, dolnośląskie pow. bolesławiecki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Drukarnia w Wykrotach, jedna z największych i najnowocześniejszych drukarni w Europie, poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. komisjonowania .

Specjalista ds. komisjonowania

Obowiązki

  • kompletowanie paczek do wysyłki,
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych,
  • transport towaru wewnątrz magazynu.

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora wózków
  • chęć do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

Oferujemy

  • wynagrodzenia na strat brutto łącznie z dodatkami od 5300 do 5400, przy dużym doświadczeniu możliwość negocjacji płacy zasadniczej
  • umowa o pracę (pełny etat),
  • praca w systemie zmianowym
  • pracę w stabilnej firmie,
  • bezpłatne dojazdy do pracy m.in. z Bolesławca, Zgorzelca, Iłowej, Lubania, Pieńska.
  • finansowanie posiłków w zakładowej kantynie,
  • program „nagroda za polecenie pracownika”
  • bezpłatne szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.